Let's Meet VR

ZORGANIZUJTE MEETING VO VR

Stretnite sa s kýmkoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Pomocou meetingov vo virtuálnej realite prepájame všetky výhody komunikácie na diaľku s výhodami osobného stretnutia. Bez cestovania a dlhodobého plánovania sa môžete stretnúť so svojimi kolegami so všetkými výhodami virtuálneho světa, ako je tvorba v 3D priestore a jednoduchá úprava prostredia.

Lets Meet

PRISPÔSOBTE SI MIESTNOSŤ

Nastavte si svoju vysnenú zasadačku! Akú by mala farbu? Červenú, zelenú, modrú alebo úplne inú? Aké by bolo vybavenie miestnosti? Máte radšej romantické prostredie plápolajúceho krbu, ukľudňujúce prostredie s akváriom, úplne jednoduchú miestnosť, aby neobmedzovala vašu kreativitu alebo chcete niečo úplne iné? Kde bude meeting prebiehať? Uprostred rušného mesta, v horskej krajine alebo dokonca na povrchu Mesiaca? Možnosti sú obmedzené iba Vašou predstavivosťou! A čo je najlepšie? Každý si nastaví také prostredie, ktoré mu najvaic vyhovuje, podporuje kreativitu a výkonnosť.

ZDIEĽAJTEE DOKUMENTY A SÚBORY

Zdieľajte, vytvárajte, upravujte a ukladajte akékoľvek súbory. V reálnom čase môžete spoločne pracovať vo VR prostredí na akomkoľvek dokumente alebo súbore. Zdieľajte videá, zvuky, obrázky, objekty alebo klasické dokumenty. A čo je ešte viac? Môžete ich upravovať v spolupráci so svojimi kolegami priamo vo VR – VR podporuje pdf, .mp4, .doc, .ppt, .xls, .avi, .jpg, .wav

NASTAVTE SI AVATAR ALEBO POUŽITE SVOJ SKEN

Dôležitým aspektom osobných stretnutí je naviazanie vzťahov medzi účastníkmi. Tento fakt si uvedomujeme a preto je veľmi dôležitou súčasťou aplikácie aj implementácia osobných avatarov. Stretnite sa so svojimi kolegami v ich plnej kráse a budujte vzťahy priamo s tým, s kým hovoríte. PS: Vďaka virtuálnej realite sú diety minulosťou. Uberte si nejaké to kilo alebo naopak vyrysujte svaly.